ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Дискусія «Антиутопія Джорджа Орвелла «1984» і сьогодення» в бібліотеці ім. М. Костомарова

У бібліотеці ім. М. Костомарова відбулася дискусія за твором «1984» британського письменника та публіциста Джорджа Орвелла.

Джордж Орвелл відомий у всьому світі як автор культового антиутопічного роману «1984». Цей твір – найвдоміша й найцитованіша антиутопія в літературі.
Книга написана у 1948 році, але й сьогодні вона не втратила своєї актуальності, а її популярність навіть зросла. І це не дивно, адже Орвелл відкрив нам очі на те, як функціонують тоталітарні режими, яким завжди потрібний ворог.
В своєму романі автор показує як просто за допомогою пропаганди насаджувати масам потрібні ідеї. Головний герой Вінстон Сміт працює цензором у Міністерстві правди, яке займається постійним оновленням історії, узгоджуючи її зі змінами на політичній арені. Знайомо?
Знаменитий Великий Брат є рівною мірою й абсурдним і жахливим. Роман пророцький? Можливо роман, який бентежить, змушує замислитись.
Джордж Орвелл написав «1984» після багатьох років роздумів про подвійну загрозу нацизму та сталінізму. Він описав державу, в якій за інакодумство катують і вбивають, а партійна пропаганда переважає над свободою слова та думки. Автор показав нам, як виникає тиранія, а його роман «1984» став довідником життя у важкі часи.

BIBLIO-NIVKI

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*