ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

#читання_чаювання з Ольгою Купріян про серію її книжок @panna в бібліотеці ім. С Ваcильченка для дітей

10 липня 2024 року в бібліотеці ім. С. Васильченка для дітей відбулися #читання_чаювання з Ольгою Купріян про серію її книжок @panna.

Це серія про подружок Софію, Олю і Діану, які подружилися завдяки шкільному завданню створити власний блог. Дівчата вирішили вести його разом, розповідаючи про життя дівчат 5-7 класів, а саме – навчання під час карантину, косметику, стосунки, поради (що подивитися/почитати), куди піти, якщо ти ще підліток. Зараз у серії є дві книжки – «Панна Софія» і «Панна Оля», а рукописи двох наступних книжок готуються до видання.
Приводом до розмови стала книжка Софі де Вільнуазі «Блог чи життя?». Але героїні серії «Панна» не мають такого протиставлення: їхній блог про справжнє життя і справжню дружбу.
Частково ми поговорили про інші книжки Ольги Купріян – «Щоденник Лоли» (також про дівчину-блогерку) і «Солоні поцілунки» (про перше кохання і розлучення батьків).

В Ольги Купріян є й книжки для маленьких діток«Мамонт», «Боброго ранку», які ви можете прочитати в нашій бібліотеці. і подивітися запис розмови на нашому ютуб-каналі.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*