ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Чорнобильська біда

З нагоди Міжнародного дня пам’яті Чорнобиля Бібліотека ім. Ошера Шварцмана спільно з

Територіальним центром соціального обслуговування Подільського району м. Києва

провели 26 квітня у відділенні денного перебування Терцентру віртуальну екскурсію на місця подій

«Чорнобильська біда».

На заході був представлений документальний фільм та презентація, що розповідали про події, пов’язані з Чорнобильською катастрофою, та наслідки, які вона мала для людей та природи. Також було презентовано книжкову виставку «Порожня зона – край мовчання». Художня та публіцистична література з фондів бібліотеки дає змогу дослідити як змінювались погляди на Чорнобильську трагедію з кінця 1980-х років до сьогодення.
З тих таки книжок ведучі заходу – культорганізатор Ольга Корчемна та бібліотекар Марат Страковський – читали вірші та уривки спогадів українських письменників, присвячені Чорнобильській трагедії.
Наприкінці заходу всі присутні вшанували пам’ять ліквідаторів та постраждалих від Чорнобильської катастрофи хвилиною мовчання

На заході були представлені відеоролики та презентації, які розповідали про події, пов’язані з Чорнобильською катастрофою та наслідки, які вона мала для людей та природи. Також були надані поради щодо того, як потрібно зберігати перемоги за нашою екологією та що кожен може зробити для того, щоб зменшити вплив ядерної енергії на довкілля.
Під час заходу були інтерактивні дії, де учасники мали можливість відповісти на запитання про тему та добре себе почували у соціальній обстановці. Бібліотека надала книжкові матеріали щодо Чорнобильської катастрофи, які були доступні учасникам заходу. Усі учасники висловили свої враження та вдячність за запам’ятовування технологій екологічної культури та висловили бажання продовжувати брати участь в таких заходах з метою збільшення знань та розширення кругозору.
Такі заходи допомагають пам’ятати про страхові події в світі, які вплинули на український народ, і нагадують про значність досвіду для нашого майбутнього. Заходи такого типу можуть допомогти людям з меншою кількістю знань і прозорості отримувати більше наснаги та приводу.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*