ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Анонс📢! Онлайн-презентація книги «Лютий лютий 2022. Свідчення про перші дні вторгнення» в ЦРБ ім. Є. Плужника

17 лютого 2024 року о 13:00 Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника запрошує на онлайн-презентацію книги

«Лютий лютий 2022. Свідчення про перші дні вторгнення».

24 лютого 2022 року розпочалася повномасштабна російсько-українська війна. Війська мародерів та злочинців вторглися на територію України, використовуючи важкі артилерійські засоби, ракети та авіацію. Це вторгнення спричинило величезні людські трагедії, мирне життя українців та безпека стали розколотими на шматки.
У воєнному щоденнику «Лютий лютий 2022. Свідчення про перші дні вторгнення» зафіксовані історичні події та зібрані спогади очевидців про перші дні повномасштабної війни.
Під час зустрічі авторки книги розкажуть про свою спільну роботу, як їм вдалося достатньо швидко зібрати інформацію для видання і чому відображені в книзі свідчення є актуальними завжди для кожного українця.

Гості бібліотеки:
📖 Дарʼя Бура – українська журналістка, письменниця, радіоведуча, авторка книжок «Лютий лютий», трьохтомник «Хроніка війни», «Ізоляція», «Чернігів. Чотирикутник єдності», «Битва за Харків»;
📖 Євгенія Подобна – кандидатка наук із соціальних комунікацій, українська письменниця, воєнна кореспондентка, викладачка кафедри мультимедійних технологій та медіадизайну Інституту журналістики КНУ ім. Т. Шевченка.

Презентація книги відбудеться до річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Захід проходитиме на фейсбуксторінці Центральної районної бібліотеки імені Євгена Плужника.

#Дарʼя_Бура #Євгенія_Подобна #Лютий_лютий_2022_Свідчення_про_перші_дні_вторгнення #російсько_українська_війна #24_лютого #Бібліотека_Плужника #pluzhnyk_library #Бібліотеки_України #Librarie_of_Ukraine

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*