ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Десятирічна війна, що триває понад 300 років

21 листопада, у День Гідності і Свободи в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду

«Заради тебе» та Українського  центру вивчення історії Голокосту відбулася дуже цікава дискусія, чи то скоріше розмова

(бо про що там було сперечатись). Щоб заохотити глядачів до її перегляду та поширення приведемо лише декілька тез наших спікерів.

Марюс Януконіс, директор департаменту стратегічного управління та аналізу МЗС Литви, колишній Посол Литовської Республіки в Україні: «Лише десять років тому під час Революції Гідності ми у Литві зрозуміли, що Україна – не Росія, що Україна може боротися за себе… Тоді ми усвідомили, що Росія діє агресивно проти країн, яких і досі вважає своїм простором… Проблема в тому, що після Другої світової війни світ не засудив комуністичний режим, так само як засудив нацизм».
Анатолій Подольський, історик, директор УЦВІГ: «Україна остаточно покидає концтабір «Московія»… Ми не боїмося свого минулого, ми про нього говоримо… Нас ненавидять за культурну ідентичність».
Юлія Гольденберг, директор ВБФ «Заради тебе»: «Наші північні сусіди завжди були шовіністичними та імперськими. Це фейкова країна з вкраденою назвою, зі штучною мовою та релігією, вигаданою історією, яка вже понад 300 років нищить все, до чого спроможна дотягнутись, щоб довести свою неіснуючу легітимність. Для Росії існування України – загроза існування неї самої».
Юрій Корогодський, журналіст, історик: «Світ має зрозуміти – це не просто війна Путіна, Росія йшла до цього десятиліттями. Це не епізод, ця війна є продовженням звичайної російської політики по знищенню сусідів, по окупації сусідів, знищенню їхньої сутності… Українцям потрібно бути оптимістами, бо ми не можемо програти в цій війні».
«Разом до Перемоги! За нашу і вашу Свободу!🇺🇦» – побажали один одному учасники заходу.
Тож дивіться та поширюйте! Те, про що йде мова, мають знати і розуміти якомога більше людей. Адже ми маємо хоч потихеньку, але позбавлятися стереотипів, з якими наше покоління, на жаль, виросло. І заради руйнування цих стереотипів віддали своє життя занадто багато громадян нашої країни.

Зі святом, Україно💛💙🇺🇦!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*