ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Все, що душа довірила словам»

З нагоди Всесвітнього дня поезії 21 березня бібліотека ім. Ошера Шварцмана за підтримки лекторію «Наукові зустрічі» провела прямий поетичний ефір з майстрами віршованого слова.

Як би там не було, щоб не коїлося навколо, але надворі весна, а весна це і є сама Поезія – лірична, ностальгічна, хвилююча, актуальна, жорстка… А Поезія – це Слово, яке, за висловом однієї з наших дописувачок, Ірини Іванюк «здатне змінювати свідомість нації, вчить відчувати силу кожної людини, її духовну нескореність, красу і здатність до Безсмертя!» Чи не прекрасно сказано?!

Головними героями і ведучими зустрічі стали київські поетки Єлена Дорофієвська і Вікторія Єрусалимська, друзі бібліотеки, які вже неодноразово брали участь в наших літературних зустрічах. Вони ж запросили не менш чудових гостей, чиї імена вже відомі у літературному просторі України: письменницю, журналістку Марину Муляр, поета Данила Кубая, письменницю Дану Пінчевську та поетичний дует з Луганщини, маму і доньку  Ганну і Богданну Гайворонських. Кожен – цікавий, кожен – неповторний, усі – надихаючі.
Навіщо потрібна поезія людям, навіщо потрібні поети? На це питання, гадаємо, знайшла влучну відповідь ще одна наша глядачка – Олена Бєлова:

«Для чогось Бог поетів присилає
На землю, що заселена людьми.
А , може, Бог таки надію має,
Що більше стане їх таких, з крильми?..»

До речі, наші глядачі не тільки слухали поезії, а й отримали цікаву інформацію про деякі літературні процеси, що відбуваються в Україні, зокрема – Міжнародний конкурс української поезії «Поетична доба», засновником якого є пані Дорофієвська. Єлена також пообіцяла, що обов’язково буде знайомити читачів бібліотеки і глядачів бібліотечних онлайн-заходів з учасниками і переможцями цього конкурсу.

Що ж, чекаємо на нових гостей! А тим, хто не мав можливості подивитись зустріч наживо, пропонуємо зробити це під час будь якої вільної хвилини на 👉 сторінці бібліотеки у Фейсбук.

А також нагадуємо, що про наявність поетичних творів класиків і сучасників української літератури на полицях бібліотеки ім. Ошера Шварцмана можна дізнатись з електронних каталогів Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки  та Централізованої бібліотечної системи Шевченківського району м. Києва

Бережіть себе та залишайтесь з нами на зв’язку!

 

#lechaim

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*