ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

І знову – свято! 20 жовтня святкуємо найсмачніше свято року – Міжнародний день кухаря.

Вам набридло олів’є і салат з крабових паличок? Як вразити коханих, приготувавши оригінальні, смачні блюда? Як кожен день перетворити на свято для Нього і для себе? А якщо вам хочеться здивувати своїх гостей вишуканими кулінарними шедеврами? Тоді вам до нас!

Книжкова виставка «Запрошуємо до кулінарної подорожі» допоможе вам перевершити самих себе.

Кулінарні рецепти дивовижних страв перетворять кожний день на свято.

А на десерт пропонуємо художні твори, що будуть смакувати вам не гірше за смажену курочку, або солодкі смаколики. Тож, смачного вам!

" Запрошуємо до кулінарної подорожі"

І знову – свято ! 20 жовтня святкуємо найсмачніше свято року – Міжнародний день кухаря. Вам набридло олів'є і салат з крабових паличок? Як вразити коханих,приготувавши оригінальні, смачні блюда? Як кожен день перетворити на свято для Нього і для себе? А якщо вам хочеться здивувати своїх гостей вишуканими кулінарними шедеврами? Тоді вам до нас. Книжкова виставка " Запрошуємо вас до кулінарної подорожі" допоможе вам перевершити самих себе. Кулінарні рецепти дивовижних страв перетворять кожний день на свято. А на десерт пропонуємо художні твори, що будуть смакувати вам не гірше за смажену курочку, або солодкі смаколики. Тож, смачного вам!

Опубліковано Бібліотека ім. Олени Теліги Пʼятниця, 16 жовтня 2020 р.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*