ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає бібліотека №135!

Історія бібліотеки

В 70-х роках, коли новий мікрорайон «Нивки» тільки-но почав активно забудовуватися, на громадських засадах при ЖЕК було організовано нашу бібліотеку. Основу фонду склали книги, подаровані мешканцями району.

 Згодом стала бібліотечним пунктом Центральної бібліотеки Радянського району м. Києва. З 1987 року входила до складу ЦБС Радянського району, а з 2001 року — Шевченківського району. Тут працює пункт Червоного Хреста району, де можна отримати першу медичну допомогу.

На цих засадах книгозбірня проіснувала до 1997 року, коли отримала штатного бібліотекаря, окреме приміщення і почала поповнювати свої фонди централізовано і планово. Під № 1 в нашій інвентарній книзі записана книга С. Скляренка “Карпати” 1952 р. видання.

У фондах бібліотеки

У фондах бібліотеки збереглись українські та російські класичні твори, а також багато літератури зарубіжних письменників. Великий вибір для любителів фантастики, детективів, романів серії “Русский романс”. На сьогодні отримуємо всі новинки сучасних українських письменників.

Для студентів, які вивчають економіку, політологію, юриспруденцію, культурологію в наявності є велика кількість підручників. В читальній залі існує така форма обслуговування як “Нічний абонемент», що також зацікавить учнів та студентів, які із задоволенням скористаються можливістю отримати на ніч рідкісний підручник, чи довідник.
Бібліотека працює щоденно, крім пятниці та суботи.

Наша фотогалерея

Захід "Рушник вишиваний.."

Презентація дитячої книжки "Розповіді про мишеня"

Захід «Європейські цінності та стандарти, щодо верховенства права та поваги до прав людини»

30-річчю виведення військ з Афганістану присвячується

Захід «Виховуємо справжніх патріотів»

Захід «Чорнобиль...Сльозою душу омиває...»

Ми у Фейсбуці