ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з журналом «ЗооДруг» «Зооджентельменський набір мандрівника»

У межах програми «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці», 23 червня до бібліотеки ім. М. Костомарова

завітав у гості журнал №1 для любителів домашніх тварин «ЗооДруг».

У розпалі найкрасивіша пора року, і ми всі «захворюємо» на легковажність. Так хочеться на час відкинути всі клопоти, обов’язки і поринути у чарівність – кудись їхати, летіти, пливти, одним словом – рухатися.

Цікаво, що наші улюбленці солідарні з нами, бо вони завжди готові до пригод і розваг. Отже, ми – у повній готовності покинути домівку.

Але куди і як подорожувати? Це питання доводиться узгоджувати не лише з власним бюджетом, а й з купою споріднених проблем. Адже ми маємо друзів – тваринок, пташок тощо – які або мандруватимуть разом з нами, або залишаться очікувати. Тому цей захід ми присвятили доцільності того чи іншого виду спільного відпочинку та деяким аспектам зоомандрів.
Сподіваємося, що ця інформація стане в пригоді усім власникам домашніх улюбленців і допоможе зробити подорож або відпочинок насправді приємним для всіх.
Учасники зустрічі дізнались, що покласти до валізки; що потрібно знати про авіатранспортування собак і кішок різними авіакомпаніями, в тому числі закордон (про це треба дізнатись щонайперше), а також багато іншого.

Бібліотека ім. М. Костомарова дуже вдячна головному редактору журналу «ЗооДруг» Олександру Адамюку та ветеринарному лікарю пані Олені Ковалишеній за цікаву зустріч, корисні поради для власників домашніх улюбленців, а також за подарунки для бібліотеки!

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*