ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає бібліотека ім. А. Міцкевича!

Сьогодні бібліотека  знана у Києві та багатьох містах України й Польщі,  як один із перших центрів українсько-польської культури  в Україні. Фонд книгозбірні багатогалузевий та налічує понад 23000 примірників, серед яких майже 7000 – література польською мовою. З метою найширшого розкриття фонду та його змісту працівниками бібліотеки постійно організовуються книжкові виставки та проводяться бібліографічні огляди.

Історія бібліотеки

Бібліотека ім. Адама Міцкевича ЦБС Шевченківського району м. Києва  була заснована у 1952 році.

У 1988 році за ініціативи  ГО “Польське культурно-освітнє товариство імені А. Міцкевича” в бібліотеці було створено відділ польської книги, основою якого стало зібрання бібліотеки Посольства Республіки Польща в Україні.

З 1993 року книгозбірня  носить ім’я видатного польського поета Адама Міцкевича.

Літературно-мистецьке життя

В книгозбірні  проходять літературно-мистецькі вечори, конкурси знавців польської та української поезії, концерти, лекції, презентації, майстер-класи, круглі столи, зустрічі  з видатними діячами освіти, науки, культури, політиками України і Польщі, що сприяє зміцненню дружніх стосунків між двома державами, працюють клуби та гуртки.

Вже 14 років працює в бібліотеці літературно-музична вітальня, проходять конкурси знавців польської поезії, збираються на свої засідання науковці й викладачі польського походження.

Книжковий фонд бібліотеки

До фондів бібліотеки передані книги з бібліотеки Посольства Польщі в Україні. Сьогодні фонд книгозбірні багатогалузевий та налічує майже 7000 примірноків  польською мовою, якими користуються читачі польського походження — жителі України, працівники польської амбасади та представництв фірм Польщі в Україні, студенти.

Бібліотека отримала в дарунок унікальні історичні документи — багатотомні «Зошити історичні…», що видає Товариство опіки над архівами Літературного інституту в Парижі.

Афіша подій бібліотеки

< 2021 >
November
MoTuWeThFrSaSu
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Опитуання

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

МИ У ФЕЙСБУЦІ