ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає бібліотека ім. А. Костецького для дітей!

Загальна інформація

Завідуюча бібліотекою: Ніконова Ліна Іванівна

Бібліотека імені Анатолія Костецького для дітей Шевченківського району заснована в 1949 році, до 2020 року носила ім’я Олександра Матросова.

06 лютого 2020 року рішенням Х сесії VІІІ скликання Київської міської ради за № 9/8179 бібліотеку перейменовано на бібліотеку ім. А. Костецького для дітей – на честь видатного українського дитячого письменника, перекладача і літературознавця, автора улюблених літературних творів кількох поколінь українських дітей.

Бібліотека займає спеціально збудоване приміщення  в мальовничому куточку Києва – поряд з парком «Нивки», в яке переїхала в 1978 році.

Інформаційний буклет “Постать: Анатолій Костецький” / ЦРБ ім. Є. Плужника

До послуг наших читачів:

  • Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів.

Для найменших дошкільнят облаштовано «лісову галявину», де живуть іграшкові звірята, книжки-чомучки, живі квіти, казки й забавки. В затишній читальній залі для учнів 1 – 4 класів розміщено ілюстровані міні-енциклопедії, пригоди, казки і оповідання, різноманітні журнали та газети.

  • Відділ обслуговування учнів 5 – 9 класів.

Двері цього відділу завжди гостинно відчинені. На абонементі та в читальній залі знаходиться науково-популярна, довідкова і художня література на всі смаки, періодичні видання для підлітків та програмна література на допомогу школі.

  • Інтернет-клас для відвідувачів віком від 10 років має чотири робочих місця та забезпечує оперативний доступ користувачів до різносторонньої інформації. Тут є можливість скористатися послугами електронних бібліотек України і всього світу, ознайомитись з даними сайтів вищих і середніх навчальних закладів, інформацією про універсальні пошукові системи і каталоги ресурсів Інтернет.
  • Наша «Українська світлиця» гостинно розчиняє двері для всіх охочих до знайомства з етнічними традиціями і звичаями, збереженням культурної спадщини українців. В ній влаштовують літературні, музичні, народні і державні святкування, ознайомлять з прийомами Петриківського розпису і народної вишивки.

В нашій бібліотеці створені всі умови для того, щоб читачам тут було завжди комфортно й цікаво читати, творити, проводити вільний час. Виставки, конкурси, майстер-класи, зустрічі з дитячими письменниками, спілкування з цікавими людьми – все це до послуг дітей.

Гуртки, які працюють в бібліотеці допомагають розвивати інтереси та здібності всіх бажаючих!

Для тих, хто хоче навчитися грати в шахи, освоїти правила цієї красивої, вишуканої гри, приймати участь у шахових турнірах працює гурток юних шахістів.

Новини бібліотеки:

Гарна новина!

В бібліотеці ім. А. Костецького для дітей з’явилися нові книжкові полиці, зручні сучасні м’які крісла-пуфи. Тож, тепер на молодшому відділі обслуговування створена нова комфортна і зручна зона для дошкільнят та молодших школярів – зона читання, натхнення, відпочинку. Вона дуже сподобалися малечі, тут можна почитати цікаву книжечку, погратися, поспілкуватися. Тут зручно, вільно й затишно.

Чекаємо на вас, любі діти!

В бібліотеці з’явилися нові книжкові полиці, зручні сучасні м’які крісла-пуфи

На молодшому відділі обслуговування створена новий комфортний і зручний простір для дошкільнят та молодших школярів

Тут можна почитати цікаву книжечку, погратися, поспілкуватися

Тут зручно, вільно й затишно

Простір для читання, натхнення, відпочинку

Любі діти! Чекаємо на вас у новому комфортному й зручному просторі нашої бібліотеки!

Афіша подій

< 2022 >
January
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у Фейсбуці