ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Вас вітає бібліотека ім. А. Костецького для дітей!

Загальна інформація

Завідуюча бібліотекою: Ніконова Ліна Іванівна

Бібліотека імені Анатолія Костецького для дітей Шевченківського району заснована в 1949 році, до 2020 року носила ім’я Олександра Матросова.

06 лютого 2020 року рішенням Х сесії VІІІ скликання Київської міської ради за № 9/8179 бібліотеку перейменовано на бібліотеку ім. А. Костецького для дітей – на честь видатного українського дитячого письменника, перекладача і літературознавця, автора улюблених літературних творів кількох поколінь українських дітей.

Бібліотека займає спеціально збудоване приміщення  в мальовничому куточку Києва – поряд з парком «Нивки», в яке переїхала в 1978 році.

Інформаційний буклет “Постать: Анатолій Костецький” / ЦРБ ім. Є. Плужника

До послуг наших читачів:

  • Відділ обслуговування дошкільників та учнів 1 – 4 класів.

Для найменших дошкільнят облаштовано «лісову галявину», де живуть іграшкові звірята, книжки-чомучки, живі квіти, казки й забавки. В затишній читальній залі для учнів 1 – 4 класів розміщено ілюстровані міні-енциклопедії, пригоди, казки і оповідання, різноманітні журнали та газети.

  • Відділ обслуговування учнів 5 – 9 класів.

Двері цього відділу завжди гостинно відчинені. На абонементі та в читальній залі знаходиться науково-популярна, довідкова і художня література на всі смаки, періодичні видання для підлітків та програмна література на допомогу школі.

  • Інтернет-клас для відвідувачів віком від 10 років має чотири робочих місця та забезпечує оперативний доступ користувачів до різносторонньої інформації. Тут є можливість скористатися послугами електронних бібліотек України і всього світу, ознайомитись з даними сайтів вищих і середніх навчальних закладів, інформацією про універсальні пошукові системи і каталоги ресурсів Інтернет.
  • Наша «Українська світлиця» гостинно розчиняє двері для всіх охочих до знайомства з етнічними традиціями і звичаями, збереженням культурної спадщини українців. В ній влаштовують літературні, музичні, народні і державні святкування, ознайомлять з прийомами Петриківського розпису і народної вишивки.

В нашій бібліотеці створені всі умови для того, щоб читачам тут було завжди комфортно й цікаво читати, творити, проводити вільний час. Виставки, конкурси, майстер-класи, зустрічі з дитячими письменниками, спілкування з цікавими людьми – все це до послуг дітей.

Гуртки, які працюють в бібліотеці допомагають розвивати інтереси та здібності всіх бажаючих!

Для тих, хто хоче навчитися грати в шахи, освоїти правила цієї красивої, вишуканої гри, приймати участь у шахових турнірах працює гурток юних шахістів.

Наші фото:

Конкурс "Годівничка для синички" на кращу годівничку серед п’ятикласників гімназії №154.

Літературно-музичне свято «На Святого Миколая в небі іскорка палає»

Другокласники школи № 82 зустрілися з українською дитячою письменницею Оксаною Петрівною Кротюк.

Літературні хвилинки, присвячені творчості відомого українського дитячого письменника Всеволода Нестайка.

Година спілкування «Військова служба – поклик долі».

Майстер-клас «Романтичні валентинки».

Афіша подій

< 2020 >
July
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Опитування

Як часто ви відвідуєте бібліотеку?

Ми у Фейсбуці