ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч автором Олександром Есауловим

Олександр Есаулов у 1985 був заступником голови Прип’ятського міськвиконкому. На цій посаді він зустрів аварію на Чорнобильський атомній електростанції (АЕС). Приймав участь та особисто організовував різні заходи, пов’язані з евакуацією населення міста, подальшого його забезпечення житлом, роботою, виплатою відшкодування за майно, що було залишено у Прип’яті. Олександр Есаулов був нагороджений орденом «За заслуги» 3-го ступеня за особистий внесок у справу.

Зустріч автором Олександром Есауловим

Писати почав Олександр Есаулов у 2005 році, коли упорядкував свої нотатки про події 1986 року. Тоді ж вийшла невеличка книжка, якою, на жаль, українські видавництва не зацікавилися. ЇЇ було запропоновано московському видавництву «Європа», де книга і вийшла накладом у 1000 примірників у 2006 році.

Одразу після цього Олександр написав свою першу дитячу книжку «Game over!», яка вийшла накладом у 2000 примірників у видавництві «Зелений пес».

Після цього у тому ж видавництві у 2006-2008 роках вийшли ще чотири книги з цієї ж серії: «Антівірус», «Канікули для Інформи» (лауреат «Єврокон-2006»), «Вихідний формат» та «Таємниця Великого Сканера» — усі накладом по 2000 примірників.

У 2008 році у видавництві «Клуб семейного досуга» накладом 15000 вийшла книга під назвою «Хозяин зоны».

У 2011 році видавництвом «Теза» (Вінниця) почала видаватися серія «Дитячий детектив». Усього було написано дев’ять книг, але видано лише чотири: «Кьонінгова колекція», «Чорні археологи», «Як уполювати чупакабру» та «Кіднепінг». Також у 2011 році у тернопільському видавництві «Навчальна книга — Богдан» вийшов роман «Переможців не судять», який у 2009 році став лауреатом «Коронації слова». Дипломантом «Коронації слова-2011» стала дитяча книжка «Зоряна електричка», видана вінницьким видавництвом «Теза». А сценарій кінофільму «Господар Зони «Ч» — дипломантом «Коронації слова-2013».

В бібліотеці ім. С. Васильченко є багато книг Олександра Есаулова, які користуються великим попитом серед читачів.

На зустрічі автор цікаво та захоплююче розповідав про кожну свою книгу, збираючи навколо себе сталих та новеньких прихильників, що встигли зацікавитися його творчістю.

Після зустрічі всі охочі могли придбати книгу з автографом автора та зробити фотографію із ним на згадку.

Читачі були у захваті від такої незвичної і цікавої зустрічі і висловили щире бажання зустрітися ще.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*