ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба!»

У дитячому відділі бібліотеки ім. І. Котляревського відбулося правознавче асорті в межах Всеукраїнського тижня права та Всеукраїнської акції «16 днів без насильства».

До бібліотеки завітав інспектор Управління патрульної поліції у місті Києві, старший лейтенант поліції Сергій Сергійович Багаліка, аби розповісти маленьким читачам, учням 3-Б класу спеціалізованої школи № 28 про професію правоохоронця та про права і безпеку дітей. Читачі із захопленням розглядали однострій і амуніцію поліцейського, уважно слухали розповідь гостя.

Сергій Сергійович прийшов не сам, а з іграшковим персонажем Інспектором Котиком, який допоміг дітям краще засвоїти інформацію про правила безпечної поведінки нам вулиці і в учнівському колективі. Поліцейський розповів про Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», а діти активно долучилися до діалогу, ознайомилися з правилами протидії булінгу в дитячому середовищі.

В кінці зустрічі діти переглянули літературу, представлену на книжковій виставці «Свої права ти добре знай, їх шануй і захищай» та зробили фото на згадку про цю незабутню зустріч.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*