ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Всесвітній день шоколаду

Чи любите ви #шоколад ?

Думаємо, так. Хіба можна його не любити, цей чарівний смаколик!

11 липня людство відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ШОКОЛАДУ.

Подарували світові цей смаколик майя та ацтеки. Але шоколад не просто кондитерський виріб, а дещо значно більше.

Гіркий чи молочний, з горіхами, родзинками, ягодами, прянощами, у плитках, цукерках, в запашному гарячому напої він дарує нам не тільки приємний смак, а й заряд оптимізму, бадьорості. Він тішить нас, зігріває, надихає, наснажує. В кав’ярні, в мандрівці, на роботі, в компанії друзів, на романтичному побаченні чи на самоті.

Шоколад – це завжди гарна ідея!

Ми знаємо багато «кавових» книжок. Це і «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті, і «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької, і збірка «Львів. Кава. Любов», і «Кава з кардамоном» Йоанни Ягелло, і «Теплі історії до кави» Надійки Гербіш, і … «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган… А що найкраще смакує до кави? Так, #ШОКОЛАД!

В світі так багато історій із шоколадним присмаком.

Тож, давайте влаштуємо солодке читання «шоколадних» книжок!

Всесвітній день ШОКОЛАДУ

Чи любите ви #шоколад ?Думаємо, так. Хіба можна його не любити, цей чарівний смаколик!11 липня людство відзначає ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ШОКОЛАДУ.Подарували світові цей смаколик майя та ацтеки. Але шоколад не просто кондитерський виріб, а дещо значно більше.Гіркий чи молочний, з горіхами, родзинками, ягодами, прянощами, у плитках, цукерках, в запашному гарячому напої він дарує нам не тільки приємний смак, а й заряд оптимізму, бадьорості. Він тішить нас, зігріває, надихає, наснажує. В кав’ярні, в мандрівці, на роботі, в компанії друзів, на романтичному побаченні чи на самоті.Шоколад – це завжди гарна ідея.Ми знаємо багато «кавових» книжок. Це і «Доки кава не охолоне» Тосікадзу Кавагуті, і «Мелодія кави в тональності сподівання» Наталії Гурницької, і збірка «Львів. Кава. Любов», і «Кава з кардамоном» Йоанни Ягелло, і «Теплі історії до кави» Надійки Гербіш, і … «Щасливі люди читають книжки і п’ють каву» Аньєс Мартен-Люган… А що найкраще смакує до кави? Так, #ШОКОЛАД!В світі так багато історій із шоколадним присмаком. Тож, давайте влаштуємо солодке читання «шоколадних» книжок!

Опубліковано Бібліотека ім. Т. Шевченка для дорослих мiсто Київ Неділя, 12 липня 2020 р.

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*