ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Військова служба – поклик долі»

Напередодні Дня Збройних Сил України в бібліотеці ім. О. Матросова для дітей пройшла година спілкування «Військова служба – поклик долі».

Щороку, 6 грудня, в Україні відзначається День Збройних Сил України. Це свято було запроваджене у 1993 році постановою Верховної Ради, адже саме 6  грудня 1991 року був прийнятий закон «Про Збройні Сили України», що вважається офіційною датою створення армії незалежної України. Сьогодні відбувається справжнє відродження українських збройних сил. Наша армія переозброюється, реформується і впроваджує нові стандарти. І хто може краще розповісти дітям про сьогодення української армії, про військові спеціальності, як не професійні військові. З учнями 6-го та 7-го класів школи №82 спілкувалися підполковник української армії Щербань Олександр Володимирович та лейтенант Дворецька Вікторія Леонідівна, військовослужбовці Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ, учасники бойових дій на Сході України.

Про українську армію, про професію військового – одну з найпочесніших у світі, про навчальні заклади та військові спеціальності, про жінок-військових – все це цікавило підлітків. А коли вони дізналися, що наші гості воювали на Сході України, посипалися запитання про війну та нову українську зброю, безпілотні літальні апарати, службу сапера та багато інших. Бібліотекарі познайомили школярів з переглядом літератури «Ми щит і меч твій, Україно»,  на якому представлені документальні та художні твори, матеріали з періодичних видань про історію і сьогодення Збройних Сил України. Ця зустріч  була цікавою і корисною майбутнім захисникам Вітчизни.

Ми щиро вітаємо всіх наших захисників із Днем Збройних сил України, святом мужності, сили, надійності!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*