ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Відкриття в бібліотеці ім.О.Шварцмана виставки “Революція Гідності”

В експозиції представлені унікальні фото з місця історичних революційних подій, зроблені членами фотоклубу «9х12», у тому числі співробітниками Музею історії Десятинної церкви Андрієм Чекановським та Віталієм Козюбою. Центральним об’єктом виставки, який привернув загальну увагу, стала арт-композиція, яка імітує барикаду з Майдану.

Відкрила виставку своєю піснею «Україно, встань!» відома київська акторка та шоу-вумен, давній друг бібліотеки Ганна Лев. Пісня за її словами була написана задовго до Майдану, та виявилася провісницькою. У відкритті та обговоренні також взяли участь співпрезидент Вааду України, відомий громадський діяч Йосип Зісельс та член Правління Київської міської єврейської громади Марк Файнер, який був безпосереднім учасником тих подій від першого до останнього дня. Обидва вони здійснили цікавий аналіз причин та наслідків подій 2013-2014 років. А на завершення були вірші від члена Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Світлани Балагули – вона якраз приїхала з Німеччини до радного Києва та із задоволенням взяла участь у дійстві. Від Світлани пролунали твори з книги «Я – Українка», присвячені Революції гідності, подіям Майдану та його героям.

Виставка працюватиме в бібліотеці ім. О. Шварцмана до 7 березня 2019 року за графіком: нд.-пт. – 11:00-17:00. Вхід вільний.

maidan

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*