ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Презентація виставки творчих робіт Н. І. Гончарук

15 січня 2020 року в бібліотеці ім. О. Теліги  відбулася презентація виставки творчих робіт подільської  майстрині, художниці-вишивальниці Ніни Іванівни Гончарук – людини талановитої  і щасливої. Адже вона живе у світі краси, в який закохана змалку, у світі барв, який прагне передати на полотні.

Першими прийшли привітати майстриню з колядками та щедрівками учні ЗЗСО № 163 (керівник – вчитель української мови та літератури Маслун В. А.).

Як твердять фольклористи, колядувати можна, починаючи від Святвечора – 6 січня – аж до 15 лютого – свята Стрітення. Кожна колядка – це віншування господарям: побажання здоров’я, миру, добра й злагоди. До речі, всі кошти та солодощі, зібрані від колядування, будуть відправлені  у військовий шпиталь.

Ніна Іванівна вишиває все своє життя. Завжди перебуває в пошуках чогось нового. В доробку майстрині-художниці 245 різножанрових робіт. Її картини знаходяться у приватних колекціях багатьох країн світу. У списку майстрині  275 виставок, із них 89  – персональні.

Гончарук Ніна за свою творчу діяльність відзначена дипломами, похвальними грамотами, подяками; має 15 нагород . За свою творчу діяльність Гончарук Ніна Іванівна занесена в книгу «Національний Реєстр Рекордів України». Книгу майстрині урочисто вручила керівник НРРУ Лана Вєтрова.

Вірші на честь  нашої гості та квіти від шанувальників таланту розчулили Ніну Іванівну.

Виставка творчих робіт в нашій бібліотеці триватиме до кінця лютого. Запрошуємо вас поринути у світ прекрасного!

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*