ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Патріотична година «В єднанні сила і міць держави»

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину

І нам твою історію творить!

До Дня Соборності України в бібліотеці ім. О. Матросова пройшла патріотична година «В єднанні сила і міць держави» з восьмикласниками школи №82 за участі кандидата історичних наук, старшого наукового співробітника Дмитра Гордієнка.

День 22 січня ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме в цей день в 1919 році на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Акцентувалась увага на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918 – початку 1919 року охопив майже всю Україну. Багато випробувань дісталося українському народові. Ми пам’ятаємо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності.

Віримо, що територіальна цілісність України навіки залишатиметься непорушною. І лише разом в єдності дій та соборності душ ми можемо досягти величної мети – побудови економічно і духовно багатої, вільної і демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*