ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Онлайн-презентація книги Віталія Портнікова «Дзвони Майдану»

До Дня Гідності та Свободи в прямому ефірі на фейсбук-сторінці Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника

відбулася онлайн-презентація книги Віталія Портнікова «Дзвони Майдану»

Віталій Едуардович Портніков – український публіцист, письменник і журналіст, автор і ведучий інформаційно-аналітичних програм, член Українського ПЕН – розповів про третю книгу «Дзвони Майдану» хронологічно-публіцистичної трилогії, до якої увійшли раніше «Богородиця у синагозі» та «Тюрма для янголів».
«Єдине, що відрізняє побудову цієї книжки від попередніх, – те, що в ній Майдан – це не та подія, яку можна розповідати щотижня. Ця книжка – це ще й щоденник Майдану у буквальному сенсі слова за принципом: день Майдану – день спостереження. В ній передано те, як насправді розвивалися події з дня, коли розпочався Майдан» – зазначив автор.
Розмова вийшла дуже цікавою і змістовною, бо йшлося не тільки про події Майдану, а й про його уроки, відповідальність, політичну зрілість нації, про мову, сьогодення, про парламентські вибори та спроможність кожного українця свідомо робити свій вибір на користь держави, про майбутнє країни і, зокрема, майбутнє нашої бібліотеки, яка опинилася в скрутній ситуації, про зміну поколінь і молодь, яка прагне кращого життя у вільній європейській незалежній країні, ім’я якої – Україна.
«Для нас 21 століття почалось щойно з перемогою Майдану, ми тільки починаємо у ньому жити». (Віталій Портніков)

Книгу Віталія Портнікова «Дзвони Майдану» та інші книги даної тематики можна отримати в Центральній районній бібліотеці ім. Є. Плужника за адресою вул. Прорізна, 15.

Чекаємо на вас!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*