ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Онлайн. Година позитиву з Аркадієм Гарцманом і його друзями

Зазвичай, зустрічі в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана починаються словами “Раді вітати в нашій затишній залі!” І хоч карантин вносить свої корективи у діяльність, це не привід опускати руки. Не можна запросити до себе – прийдемо у гості самі! Була зала для засідань, виставок і творчих зустрічей – стане TV-студія!

Традиційно, вечори гумору з відомим поетом, письменником, сценаристом, актором і гумористом Аркадієм Гарцманом відбуваються на початку квітня, ближче до Дня гумору.

Це справжнісінькі шоу, на які із задоволенням приходять читачі бібліотеки, і в яких беруть участь друзі Аркадія – відомі українські літератори, гумористи, музиканти, актори. Ну то й що, що на календарі вже 3 червня, вирішили ми, не важливо що за вікном дощить. Хіба це привід сумувати? Ну то й що, що доводиться підсідати до ведучого поодинці (карантин!) – від цього ж твори і розповіді не стануть менш цікавими! Тож підсідали до Аркадія по черзі український шоумен, дипломат і перекладач Дмитро Чекалкін Дмитрий Чекалкин, письменник-гуморист Олександр Володарський Александр Володарский (Alex Volodarskiy), відомий київський лікар-терапевт і не менш відомий письменник Євген Черняховський Евгений Черняховский, поет-сатирик Ян Таксюр Ян Таксюр.

Година, навіть трохи більше, позитиву вдалася на славу!
Не сумуємо! #lechaim

Онлайн. Година позитиву з Аркадієм Гарцманом і його друзями

 

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*