ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Онлайн-флешмоб «Приведи друга у бібліотеку Плужника!»

День молоді – свято активних і позитивних людей, які хочуть змінити світ на краще. Щороку воно відзначається в літню пору.

29 червня 2021 року до Дня молоді Центральна районна бібліотека імені Євгена Плужника в прямому ефірі представила флешмоб «Приведи друга у бібліотеку Плужника!», який організовано за ініціативи талановитих відвідувачів #Бібліотеки_на_Прорізній.

Під час заходу:
 – говорили про День молоді;
 – згадували життєвий шлях Євгена Плужника – одного з відомих провідних українських поетів «Розстріляного відродження»;
 – також, наші постійні та майбутні молоді читачі, розказали: про себе, як вони дізналися про бібліотеку та прочитали вірші Євгена Плужника.

Дякуємо учасникам заходу: Христині Танцюрі (Випускниця КНУКіМ), Тімановській Марині (Випускниця КНЛУ), Анастасії Чанжар (Випускниця КНУКіМ), Вероніці Петровій (Студентка НАОМА), Катерині Прокудіній (Студентка КНУКіМ), Неграш Юлії (Випускниця КНУКіМ), Лілії Борисенко (Випускниця КНУКіМ) та Вікторії Санжарівській (Випускниця КНУКіМ) – за виконання прекрасних творів Євгена Плужника, і звісно за те, що обираєте Бібліотеку!

Реалізація проєкту «Бібліотека – континент читання».
Долучайтеся до бібліотечного товариства та читайте разом з нами!

Про твори Євгена Плужника та про нього ви дiзнаетесь, звернувшись до Зведеного «Електронного каталогу ЦБС Шевченківського району м. Києва» або скориставшись «Електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки»

#Я_обираю_бібліотеку
#Молодь_читає_Євгена_Плужника
#Бібліотека_континент_читання
#Приведи_друга_у_бібліотеку_Плужника #Бібліотека_на_Прорізній

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*