ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Національно-патріотичний захід «Державність України XXI століття»

На передодні свята Збройних Сил України, бібліотека ім. М. Костомарова провела національно-патріотичний захід «Державність України XXI століття», з вихованцями ліцею-інтернату№23 «Кадетський корпус» (учні 7-Б класу). Ведучі заходу: Жученко Марина, Страковська Олена.

День Збройних Сил України – свято чоловіків, хлопців, які мають свою національну і людську гідність, завжди готові боронити свою Батьківщину. Та шляхи утворення та формування української армії такі ж непрості, як і становлення самостійної держави України.

Державність України – це насамперед устрій духовного та матеріального буття цілого народу, а також своєрідний фундамент, коріння держави. Тому що Україна народилася не вчора, а її народ століттями живе на своїй землі. Наші предки будували нашу державу у тяжких, іноді у драматичних обставинах. Щось їм вдавалося, щось – ні, але зрозуміло, що кожному поколінню українців треба вміти відстоювати своє. Проте, для цього потрібні не лише воля і хоробрість, а й знання про те, звідки ми прийшли, чого досягли, що маємо й завдяки чому.

Ось і бібліотека ім. М. Костомарова не стоїть осторонь формування свідомості у ліцеїстів, які мають великий потенціал, запал, енергію, яку треба лише спрямувати у правильне русло, формуючи особистість, щоб підняти її на новий, кращий рівень.

Здобувши незалежність, народ України розпочав активну діяльність по створенню своєї демократичної правової держави – це одна з основних ознак власної державності. Також ознаки державності – державні символи. Це офіційні знаки, які закріплені законодавством, що символізують суверенітет держави: Державний прапор, Державний герб і Державний гімн. Вони є основою історичної свідомості громадян та процесів державотворення, які формувалися протягом тисячоліть.

Всі ці складові державності бібліотекарі обговорювали з ліцеїстами, з’ясували, наскільки важливо бути творцями своєї незалежності, познайомили з літературою, яка дає можливість зазирнути у витоки державності. Чайнворд «Герби України», котрий розгадували всім класом, стимулює підвищити інтелект та знання учнів з історії власного народу, краще розуміти процес державотворення минулого. Нестандартність мислення та оригінальність думки виявило складання пазлів «Українська гордість Війська Запорозького», де кожен з учасників відчув себе невід’ємною часточкою свого народу.

Україна… Її майбутнє в руках молоді. Тому, сучасна бібліотека, не зважаючи на глобальний вплив смартфонів, прикладає максимум зусиль, щоб молодь була інтелектуально грамотною, здобувала знання завдяки читанню, самоосвіті та реалізувала у своєму життя тільки все найкраще, бо книга – надійне джерело знань перевірене часом!

Блоґ бібліотеки

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*