ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з майстринею пісні та слова Надією Пукас

Бібліотека ім. М. Костомарова продовжує серію цікавих зустрічей,

які організовані в межах програми «Книжковий Арсенал у твоїй бібліотеці».

24 червня гостею бібліотеки стала чудова поетка, композитор та співачка – Надія Пукас.

Надія Пукас народилася в селі Матвійківці, що на Хмельниччині, у 1950 році. За фахом – вчителька, за покликанням – поетеса, композитор, співачка. В її віршах тихий шелест житнього колосу, радісне дзюрчання струмка, ніжне материне слово, спів солов’я. Кожен просякнутий любов’ю до рідної землі, до людей, високим злетом громадянської лірики, дитячою безпосередністю.
Крім п’яти поетичних збірок, поетеса друкується у альманахах, журналах, на шпальтах республіканських та місцевих газет. У доробку Надії Пукас понад тридцять пісень, де вона виступає і як поет, і як композитор, і як виконавиця. У співпраці з Іваном Пустовим такі пісні як «Проскурівський вальс», «Чорнобильський плач», «Грішна любов», «Весільне танго», «Ласкаві слова», «Говори до мене», «Афганістан» здобули любов слухачів, стали переможцями конкурсів та фестивалів. Її пісні виконують такі відомі співаки як Заслужений артист України Олександр Болгарчук, брати Гжегожевські, дует «Явір і Яворина», тріо «Камертон».
Надія Пукас відома як високий професіонал в галузі роботи з сім’ями, дітьми девіантної поведінки,з людьми, які страждають від шкідливих звичок. З її ініціативи та при підтримці влади у місті Хмельницькому створено центр роботи з жінками, дітьми та сім’ями «Родинний дім», який недавно відсв’яткував своє перше деятиліття. Останні п’ять років Надія Пукас працювала на ниві соціальної роботи у місті Києві.
Досвід педагогічної та с оціальної роботи Надії Пукас надихнув її на створення оповідань, яскравих літературних замальовок. Найвищою любов’ю і сенсом життя та творчості Надії є її діти: донька Оксана та онук Назарій.
На нашій зустрічі прозвучали у виконанні Надії Пукас уривки творів із збірки «Каштанів київських листочки». А на завершення заходу, пані Надія порадувала всіх присутніх чудовими піснями, які линули із самої душі співачки. Учасники заходу були надзвичайно вдячні майстрині пісні та слова за цю надихаючу зустріч.

Читачі бібліотеки з нетерпінням чекають на нове спілкування з пані Надією, яке відбудеться вже з нагоди презентації її нової збірки!

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*