ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Зустріч з Лізою Майською

11 вересня День українського кіно. Професійне свято працівників кінематографії. Відзначається щорічно у другу суботу вересня.

Сьогодні, 12 вересня, в нашій бібліотеці відбулася тепла зустріч з Лізою Майською, талановитою актрисою, співачкою, теле,-радіоведучою.

Ліза розповіла про свій життєвий шлях та вибір професії. Ми дізналися цікаві факти з життя, наприклад, те, що Ліза не мріяла бути актрисою, а завжди мала бажання професійно займатися вокалом, академічним співом(оперним співом). Саме вокал займав найголовніше місце житті актриси.
Розповіла цікаві історії пов’язані з роботою на телебаченні, ведучою новин. Наші читачі були у захваті, спілкувались, засипали питаннями.
У кінці зустрічі Ліза приділила багато свого часу на фотосесію з читачами та подарувала всім присутнім записник зі своїм автографом. Для нас було приємно почути, що саме в нашій бібліотеці Ліза проведе майстер-клас з акторської майстерності. Ми дуже вдячні Лізі Майській за неймовірну зустріч і запрошуємо ще до нас завітати.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*