ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

ЗНАЙОМСТВО З 3D-ПРИНТЕРОМ В БІБЛІОТЕЦІ ІМ. М. КОСТОМАРОВА

В межах проєкту «Всезнамус», до бібліотеки ім. М. Костомарова завітали учні 7-го класу СШ №27 для участі в презентації 3D-принтера.

Як і більшість технічних новинок, 3D привертає особливу увагу молоді. Не виняток і учні 7 класу школи №27, які завітали до бібліотеки ім. М. Костомарова. Бібліотекарі провели екскурсію оновленим бібліохабом, а вже потім діти розпочали «знайомитися» з принтером.
3D друк – це технологія, коли тривимірний об’єкт створюється шляхом накладання послідовних шарів матеріалу (друку, нарощування) за даними цифрової моделі. 3D-принтер забезпечує створення будь-якого об’єкту шляхом послідовного накладання пластичного матеріалу на основі віртуальної 3D-моделі.
Під час заходу діти дізналися будову принтера, алгоритм та особливості відправки моделі на друк. Працюючи в групах, школярі отримали знання з тенденцій розвитку сучасного виробництва.
З кожним роком 3D-принтери стають більш універсальні, що дозволяє звільнити людину від рутинної роботи з принтером. Бо, на сьогоднішній день багато роботи на принтері вимагає ручного втручання: окрема робота з моделюванням на комп’ютері, програмами, обробка надрукованих деталей.
3D моделі у сучасному світі використовуються у медицині, будівництві, інженерії, ювелірній промисловості. Також, школярам були представлені слайди 3D-моделей, які привертають увагу та викликають естетичне задоволення.
Школярі мали змогу спостерігати весь процес виготовлення 3D-моделі, а на згадку про бібліотеку отримали, в якості сувеніру, символ наступного року – бичка!

Такі знайомства з 3D-принтером в бібліотеці ім. М. Костомарова будуть проходи до канікул, тому бібліотекарі чекаєють всіх з нетерпінням!

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*