ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Зігріти теплом та любов’ю кожне дитяче серце»

З нагоди Дня захисту дітей 1 червня 2021 року бібліотека ім. В. Дубініна для дітей підготувала пізнавальну-інформину «Зігріти теплом та любов’ю кожне дитяче серце», де були представлені статті з журналів, книги, закони і декларації про права дитини. Наші читачі знайомились зі своїми правами, хтось тільки пізнавав їх, а хтось закріпив свої знання про права дитини.

В Україні День захисту дітей відзначається згідно з Указом Президента від 30 травня 1998 року.

Декларація прав дитини була ухвалена 20 листопада 1959 і проголошувала рівні права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку незалежно від кольору шкіри, національної належності, громадського походження, майнового стану та іншого.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Більше книг за цією темою ви можете знайти, скориставшись зведеним «Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва» або «Електронним каталогом ЦБ ім. Т. Г. Шевченка для дітей м.Києва».
(вся використана інформація взята з інтернет-ресурсів та книжкового фонду бібліотеки)

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*