ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ»

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи

В історії України було багато трагічних періодів та подій. В наш час в історію увійшла ще одна подія – Майдан, який змінив нашу державу, наш народ і наше життя. Саме цього дня, у 2013 році розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Зневага законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики держави, до яких належала Угода про асоціацію, викликала обурення українців. Події розгорталися стрімко і драматично – від мирних зібрань студентства – до масових мітингів, палаючих шин, «коктейлів Молотова» та бруківки, що стала зброєю в руках протестувальників.
«Вони співали «Ще не вмерла…» і вмирали….»  В такі трагічні періоди завжди на захист своєї землі, своєї держави ставали кращі представники українського народу.

Борців Майдану об’єднало бажання жити у вільній країні, з справедливим та світлим майбутнім. За ці ідеали на Майдані пролилася кров. Так з’явилася Небесна сотня – це патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком гідно вшановувати Героїв.

Готуючись до відзначення Дня Гідності та Свободи, в бібліотеці ім. М. Чернишевського розгорнуто книжкову фотовиставку «З Україною в серці», де представлені видання, які висвітлюють революційні події в Україні 2013 року.

Запрошуємо всіх до перегляду

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*