ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

З кожною книгою призначено зустріч: презентація книги поезій Анни Щербак «Моя вечная ночь»

Друга цього року зустріч в рамках проекту «З кожною книгою призначено зустріч», підтримувати який допомагають Конгрес літераторів України та видавництво «Друкарський двір Олега Федорова», відбулася в бібліотеці ім. Ошера Шварцмана 1 березня та була присвячена, в першу чергу, презентації книги поезій молодої української поетки Анни Щербак «Моя вечная ночь».

            Цю київсько-харківську (чи то харківсько-київську – наша гостя переїхала до Києва лише восени минулого року) дівчину важко асоціювати з ніччю. Але, як анонсовано автором, «Ніч – це час щирості. Вночі все стає справжнім. Вночі все максимально – відчуття, смак, правда і брехня. Вічна ніч поетки Анни Щербак розквітає переливчастими відтінками почуттів і настроїв…» Хоча творчий доробок Ані вже достатньо великий (до речі, авторка двомовна, пише і українською, і російською), до цього часу вона брала участь лише у колективних збірниках та альманахах, неодноразово ставала переможцем та призером великих міжнародних та всеукраїнських фестивалів, сама є організатором різних літературних заходів і проектів, зокрема ART ZEPP SPACE.

Допомогли Анні Щербак зробити презентацію ще більш цікавою і святковою її друзі, київські літератори, музиканти, співаки Тетяна Семак, Станіслав та Ілля Чернілевські, Роберт Кривошеєв, Марґо Ґейко, Тетяна Доміловська, Артем Сенчило. Також подарунком для усіх присутніх став приїзд з Одеси саме на наш вечір письменника, поета, журналіста Олександра Самарцева – непересічної інтелігентної людини, москвича, який переїхав до України в 2014 році, знайшовши тут другу батьківщину. Від поважного гостя також пролунали схвальні слова на адресу Ані та її книги.

            Рудоволоса, усміхнена, тендітна й яскрава Анна ототожнює собою, сонячний теплий і затишний день, який і справді стояв на дворі під час презентації – так ми разом зустріли перший день весни.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*