ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Ювілей улюбленого письменника в бібліотеці №9 для дітей

29 січня – День пам’яті героїв Крут, а 30 січня виповнюється 90 років від дня народження прекрасного дитячого письменника Всеволода Нестайка. Більше дізнатися про письменника, який наново прожив дитинство у книжках прийшли до бібліотеки третьокласники 101-ї школи.

Що спільного може бути між Крутами і дитячим письменником? Чи існує бодай якийсь місточок? – Є. – січові стрільці. Хоч письменник народився аж у 1930 році, та його тато з 1914 року боровся за незалежну Україну у складі УСС, січові стрільці так само захищали Київ від російських загарбників. Радянська влада про це дізналася і Зіновій Нестайко був страчений у 1933 р.

Всеволод Нестайко не мав радісного дитинства, його вкрали голодомор, втрата батька і війна, тому він мріяв, щоб його книжки давали дітям надію, вселяли впевненість і допомагали долати самотність.

Від казкової магії до шпигунських детективів, від шкільного повсякдення до фантастичних подорожей і мандрівок у часі, – жанрове розмаїття творів письменника вражає.

Перші оповідання були надруковані в журналі “Барвінок”, чудовий часопис для дітей відкрив світові не лише героїв Нестайка, а “Незнайка” Миколи Носова, чудові історії А. Костецького, Б. Чалого, Д. Білоуса та багатьох інших. Дуже прикро, що на сьогодні найстаріший дитячий журнал “України” більше не виходить друком.

Познайомили ми дітей і з першою книжкою В. Нестайка “Шура і Шурко” про дружбу хлопчика й дівчинки, провели голосні читання та показали збірку казок В.Нестайка проілюстровану дітьми.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*