ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Як досягти успіху в кар’єрі»

«Як досягти успіху в кар’єрі» – на це важливе питання шукали відповідь студенти Київського індустріального коледжу КНУБА під час години синтезу думок в бібліотеці імені І. Котляревського, що на Сирці.

Цьогоріч у бібліотеці започатковано проект “Молодь. Кар’єра. Успіх”, спрямований на створення платформи для обговорення проблем і викликів, з якими стикаються молоді люди на шляху до вибору вищої освіти, професії, першої роботи, із залученням  успішних людей різних професій, які можуть поділитися секретами професійного успіху, фахівців з профорієнтації тощо.

3 березня відбулася перша зустріч в рамках проекту. На зустріч зі студентами завітав Євген Ярило, аби розповісти про секрети свого успіху, і не лише як людина, що започаткувала успішний власний бізнес, а і як учасник бойових дій, що повноцінно реалізувався в післявоєнному повсякденному житті.

Молодь почула власну історію Євгена, починаючи від Майдану і початку російсько-української війни, про його участь у волонтерському проекті “Аеророзвідка”, службу протягом 2.5 років на передовій. І до сьогодні, зокрема про його власну справу – тату-студію «Der Igel», що в перекладі з німецької означає «їжак», про зйомки в документальному серіалі «Крутий заміс» про ветеранів, які після повернення з передової розпочали власну справу, про участь в першому проекті соціального англомовного театру «Ветеранський театр Project «W».

Зустріч пройшла дуже цікаво, весело, з гумором, студенти багато запитували. Крім цікавої розповіді та діалогу з молоддю, Євген намагався донести до кожного з присутніх думку, що кожен – сам вирішує, ким йому бути, тож потрібно з усіх сил прагнути до своєї мети, використовуючи чудову можливість навчатися під мирним київським небом, поки наші військові  нас захищають. Тож хочеться подякувати Євгенові за можливість поспілкуватися, та побажати успіхів в усіх його починаннях.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*