ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Як добре, що є бібліотека поряд!»

«Як добре, що є бібліотека поряд!» – в бібліотеці імені Івана Котляревського відбувся вечір святкового настрою з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Ви ж погодитеся, що це так чудово, коли бібліотека поряд, де можна зібратися разом, де лунають пісні та вірші, де панує щиросердна тепла атмосфера. Де вас оточує море книг, де можна віднайти відповіді на усі запитання, навчитися чомусь новому, зустрітися однодумцями, і навіть пірнути у всесвітню павутину Інтернету. Але особливим багатством бібліотеки були, є і будуть її кадри – талановиті, досвідчені, кваліфіковані фахівці, віддані своїй справі. А ще жодна бібліотека не може існувати без читачів, адже читач – окраса й суть бібліотечного життя.

В бібліотеці ім. І. Котляревського 24 вересня влаштували свято для працівників і читачів. Святкову атмосферу та гарний настрій подарував улюбленець бібліотечної публіки Борис Кесельман – поет, автор і виконавець пісень, заслужений артист естрадного мистецтва України, член Асоціації письменників України, володар численних літературних і музичних премій та фестивалів.

На свято завітали постійні читачі бібліотеки, їх небагато, враховуючи карантинні обмеження. А всі охочі дивилися відео-трансляцію онлайн.

Вийшов справжній вечір святкового настрою!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*