ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Виставка-інсталяція «Хрещення Київської Русі»

27  липня 2021 року в бібліотеці ім. В. Винниченка відкрито виставку-інсталяцію

до Свята Володимира Великого та Дня Хрещення Русі.

28 липня  – День пам’яті рівноапостольного князя Київського Володимира Святославовича, онука святої княгині Ольги. Період його князювання в Києві досить тривалий – 35 років (від 980 до 1015 року).
Хрещення Русі князем Володимиром було продовженням тривалого процесу християнізації Київської Русі. Він  не тільки сам прийняв християнство, але й посприяв тому, щоб християнство стало державною релігією Київської Русі. У зв’язку з цим 28 липня – державна пам’ятна дата в Україні на честь Хрещення Русі.

На виставці  користувачі можуть ознайомитись з різноманітними виданнями, що розповідають про Великого Князя Володимира, про його життя та князівство в древньому Києві,  про історію християнства в Україні. Композиція містить фотографії, зразки картин з зображенням  Св. Володимира та Хрещення Русі, зразки ювілейних монет, буклет про древню Володимирську вулицю, зразок карти та символіку стародавнього Києва періоду Х-ХІ ст.

Запрошуємо всіх бажаючих!

Запропоновані книжки та багато інших ви можете знайти в фонді бібліотеки ім. В. Винниченка, а також скористатися зведеним «Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва»  або «Електронним каталогом Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки»
 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*