ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Всеукраїнський диктант національної єдності в бібліотеці ім. М. Костомарова

У бібліотеці ім. М. Костомарова 9 листопада відбувся Всеукраїнський диктант національної єдності.

Вже стало доброю традицією писати 9 листопада, в День української писемності та мови, Всеукраїнський диктант національної єдності, щоб вирізнити ступінь мовленнєвої компетентності людей. Є особи, мовлення яких має бути взірцем для громадян нашої країни. Це письменники, мовознавці, вчителі, працівники радіо та телебачення.
До заходу долучилися депутати Київради по Шевченківському району Габібуллаєва Д. Т., Левченко О. А. та їх помічники, вчителі-методисти Шевченківського району, ну і, звичайно, співробітники нашої бібліотеки.
Усі присутні продемонстрували єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Цьогорічний радіодиктант написав і прочитав в ефірі письменник Юрій Андрухович. Саме його радили обрати радіослухачі автором тексту та читачем.
За давньою традицією цього дня стартує і міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Бібліотекарі вітають всіх із Днем української писемності та мови, і нагадують, що треба докладати зусиль аби наша мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Адже, як сказав один з творців литовської писемності Микалоюс Даукша: «Рідна мова – мати єдності, батько громадянства і сторож держави».

 BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*