ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Урок здоров’я «Козацькі забави»

   10 вересня 2021 року, напередодні свята Дня фізичної культури і спорту на урок здоров’я «Козацькі забави» до  бібліотеки ім. В. Дубініна завітала майстер спорту міжнародного класу, чемпіонка СРСР і України з художньої гімнастики Тарасова Богдана Борисівна.

Вона розповіла, що художня гімнастика це олімпійський вид спорту, якому вона присвятила все своє життя, що це складно-координаційний вид спорту, під музичний супровід, виконується однією гімнасткою, або командою, з кількома предметами.
На уроці здоров’я вона присвятила свій виступ булавам, занурившись в історію українського козацтва.
А також спортсменка наголосила на тому, що художня гімнастика, справжнє мистецтво у спорті, втілення грації, пластики, краси, спритності і терплячого, вдумливого ставлення до життя.
Також читачі мали можливість ознайомитися з переглядом літератури «Вибери вид спорту до душі».
Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано в 1994 році. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

Більше книг за цією темою ви можете знайти, скориставшись зведеним «Електронним каталогом ЦБС Шевченківського району м. Києва» , або «Електронним каталогом ЦБ ім. Т.Г.Шевченка для дітей м. Києва» 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*