ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Урок позакласного читання: “Всеволод Нестайко”

«Взагалі, я вважаю, що дитяча дружба – це щастя. Якщо це вірна дружба, вона зберігається на все життя…», – Всеволод НЕСТАЙКО

Сьогодні, 30 січня 2020 року, до нас завітали учні 6-го класу загальноосвітньої середньої школи № 139.

Працівниками бібліотеки було проведено урок позакласного читання, присвячений творчості Всеволода Зіновійовича Нестайка, класика сучасної української дитячої літератури, який народився в Бердичіві, а з 1933 року жив у Києві.

Найпопулярнішим твором В. Нестайка є трилогія «Тореодори з Васюківки» («Пригоди Робінзона Кукурузо», «Незнайомець з 13-ї квартири», «Таємниця трьох невідомих»), який внесено до «Особливого почесного списку Г. К. Андерсена» (Special Hans Christian Andersen Honor List) як один із найвидатніших творів сучасної дитячої літератури.

На початку уроку діти дізнались про життя Всеволода Нестайка й подивились уривки з фільму «Тореодори з Васюківки».  Далі учням розповіли про творчість Всеволода Нестака, про те, як він став саме дитячим письменником, читався вголос уривок з оповідання «Чарівні окуляри».

На честь письменника названа вулиця в Києві (а ще – в містах Бердичеві, Дніпрі, Люботині та в селі Мар’янське Дніпропетровської області).

Знайомство дітей з творчістю Всеволода Нестайка пройшло весело!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*