ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«У віртуальний світ – без загроз»

У День безпечного інтернету (Safer Internet Day) бібліотека ім. М. Костомарова ознайомила своїх користувачів з основними правилами поведінки у віртуальному середовищі.

Протягом дня у бібліотеці для читачів проводили Digital Linnet «Безпека в Інтернеті»: що потрібно знати для безпечного інтернету; інформували про запуск національної онлайн-платформи з цифрової грамотності. Учні знайомились з поняттям «пропаганда», «маніпуляція», «цензура» та за допомогою інтерактивних вправ вчились як поводитися у соціальних мережах, щоб не стати жертвою кібербулінгу.
Старшокласники обговорювали основні типи загроз, з якими може зіштовхнутися кожен користувач інтернету, шукали шляхи уникнення шкідливого контенту.
Учасники заходу перегляну відео «30 ненудних порад про безпеку в Інтернеті» та обговорювали його.
Була проведена також інтерактивна вправа «Безпечне використання Інтернету» та «Практичні поради: «Що робити?». Книги, які були представлені на виставці по цій тематиці, дали змогу розширити знання з цього питання.

Також була корисною інформація про національну цільову консультаційну лінію №15-45, з питань кібербулінгу, де можна одержати пораду з цих питань.

BIBLIO-NIVKI

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*