ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Творча зустріч «Нові обличчя українського кіно: Марина Кошкіна»

12 вересня 2020 року – День українського кіно!

 Український кінематограф збагатив скарбницю світової культури неповторними кіношедеврами і продовжує підкорювати світового глядача, змагаючись за його увагу на міжнародних кінофестивалях та конкурсах.

Дорогі друзі!

Колектив Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника вітає усіх кінематографістів та глядачів зі святом!

Бажаємо натхнення, успіхів, реалізації творчих проєктів та неперевершених кінокартин!

10 вересня 2020 року у нашій бібліотеці відбулася творча зустріч з новою зіркою сучасного українського кіно  – Мариною Кошкіною.

Марина, на думку багатьох професіоналів зі світу вітчизняного кінематографу, очолює рейтинг найкращих молодих акторів українського кіно. Ірма Вітовська у одному із своїх інтерв’ю сказала, що наступний  2021 рік буде «роком Кошкіної», так як широкому загалу кіноглядачів будуть представлені декілька стрічок  за участю Марини: «Віддана» (реж. Христина Сиволап), «Забуті» (реж. Дарія Онищенко), «Із зав’язаними очима» (реж. Тарас Дронь).

Наша гостя також успішна театральна актриса. У її театральному доробку більше десятка яскравих ролей. У Молодому театрі вона грає Барселону ( спектакль «Гагарін і Барселона»), в Українському академічному драматичному малому театрі  – роль  Валентини (спектакль «Валентинів день»). З 2018 року Марина Кошкіна – актриса Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка, де вона вже встигла зіграти багато цікавих різнопланових ролей, а образ Лимерівни (спектакль «Лимерівна») став її першою головною роллю.

Атмосферу театру молода акторка вміло перенесла і до глядацької зали бібліотеки. Гостям зустрічі пощастило побачити і відчути образи героїнь, створених Мариною на нашій імпровізованій сцені.

Мариночко, бажаємо Вам натхнення, творчих злетів, успіхів!

Нехай кожний рік буде «роком Кошкіної» і у Вашому акторському доробку з’являються тільки ті ролі, від яких Ви будете почувати себе щасливою!

До нових зустрічей!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*