ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Театр у мікрофона

Раз «Київ без бар’єрів», тож Київ і справді має бути без бар’єрів – так спільно вирішили бібліотека ім. Ошера Шварцмана та Міжнародний благодійний фонд «Єврейський хесед «Бней Азріель», які, на підтримку Національної стратегії із створення безбар’єрного простору Україні, презентували нову програму на наступний 2022 рік, де заплановано цикл онлайнових лекцій, літературних читань, вистав та презентацій для маломобільних клієнтів фонду, а також трансляцію для них найцікавіших заходів, що будуть відбуватись в бібліотеці.

Пробою пера став захід «Театр у мікрофона», що відбувся 21 грудня.

Тема театру була обрана для презентації зовсім не випадково. Спільний театральний проєкт бібліотеки та Київської міської єврейської громади «Studio Ш-А!» вже ставав гостем Хеседу, тож знайомі обличчя та майстерність виконавців тільки сприяли схвальному сприйняттю глядачами ефіру нової програми. Ну а актори для цього обрали свої найулюбленіші твори. Так Анатолій Шенгайт читав єврейські оповідання Ірини Климової та Давида Кладницького, Марат Страковський – уривки з вистави «Шолом алейхем, Києве!», за творами видатного єврейського письменника Шолом-Алейхема. Також у виконанні Марата та менеджера зі зв’язків з громадськістю Хеседу Іванни Єдгарової пролунали декілька монологів з репертуару одесита, майстра гумору Михайла Жванецького.
Театр справді завітав цього дня до оселі тих, хто за станом здоров’я та за віком вже не може самостійно відійти далеко від домівки.

Дякуємо, друзі, за оплески, що почули від вас під час онлайну, та бажаємо усім у прийдешньому році міцного здоров’я та гарного настрою!

До нових зустрічей!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*