ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Світ згадує Голокост

«Шість мільйонів сердець» – меморіальна церемонія в рамках Всеукраїнської акції, яку започаткував і щорічно проводить Єврейський форум України / Єврейський фонд в Україні Аркадія Монастирського. 27 січня цього року, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, учасники акції зібралися знову в Колонній залі Київської міської державної адміністрації, щоб запалити шість символічних свічок на згадку про шість мільйонів євреїв, які згинули в пеклі Катастрофи. Чи не найбільше від цього небаченого в історії геноциду постраждала Україна, втративши понад 1,5 мільйони своїх громадян-іудеїв.

Окрім організаторів на церемонії були присутні колишні в’язні концтаборів і гетто, Праведники народів Світу, державні діячі України, представники державних органів влади, глави дипломатичних представництв, релігійні і суспільні діячі, журналісти, гості. Тим приємніше було долучитися до її проведення та почути слова подяки від організаторів заходу на адресу бібліотеки ім. Ошера Шварцмана ЦБС Шевченківського району м. Києва за надану методичну та творчу допомогу. Натомість, колектив бібліотеки дякує за запрошення до участі президенту Єврейського форуму України Роксані Гамарник.

 

В самій же бібліотеці до пам’ятного дня було представлено книжкову виставку “Біль та безсмертя: світ пам’ятає попіл Голокосту». Серед книжок видання Українського центру вивчення історії Голокосту, Всеукраїнської єврейської ради, Вааду України, Єврейського фонду в Україні, інших організацій і видавництв. Ці книжки – чи не найцінніше, що є в фонді: списки загиблих, спогади учасників подій, історичні, соціальні та культурологічні дослідження науковців багатьох країн світу.

            «Never again! Ніколи знову!»

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*