ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Старт пілотного проєкту «Сreate with anything» (Створюй з будь-чого) у бібліотеці ім. М. Костомарова

На початку жовтня до бібліотеки ім. М. Костомарова завітали педагоги закладів загальної середньої освіти міста Києва аби взяти участь у тренінгу, який відбувся в межах пілотного в Україні освітнього проєкту від The LEGO Foundation «Create with Anything» (Створюй з будь-чого).

Метою проєкту є сприяння укоріненню діяльнісного підходу у професійних практиках педагогів, створення освітнього простору для навчання і всебічного розвитку дітей з доступних кожному матеріалів. Цей проєкт дозволяє реалізувати найсміливіші ідеї з використанням матеріалів, які є довкола, як у закладах освіти, так і вдома разом з батьками.

Учасники тренінгу були активними та креативними. Педагоги тестували інтернет-платформу «Create with Anything», втілювали свої ідеї з доступних матеріалів, які є довкола, та надихали один одного.

Найбільшим відкриттям для більшості учасників стали конектори та інтернет-платформа. Світлини з тренінгу не передають тієї неймовірної атмосфери творчості та радості від спілкування, що панували в бібліотеці.

Бібліотека познайомилась із командою The LEGO Foundation у червні цього року, під час проведення прямих включень фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest-2021, які транслювались із бібліотеки ім. М. Костомарова.

Бібліотекарі пишаються, що чудова, натхненна команда The LEGO Foundation, обрала їх простір для проведення тренінгів освітнього проєкту «Create with Anything» (Створюй з будь-чого).

BIBLIO-NIVKI

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*