ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

«Соловецький етап. Антологія»

Протягом п’яти днів з 27-го жовтня по 4 листопада 1937-го року у Сандармосі, що в Карелії, тривали розстріли української культурної еліти. Було убито 1111 в’язнів.

3-го листопада о 15:00 відбудеться онлайн зустріч з Юрієм Винничуком – українським письменником, журналістом, автором книги «Соловецький етап. Антологія».

Ця антологія присвячується тому останньому етапу 1937-го року з Соловків до урочища Сандармох у Карелії, де було вистріляно цвіт української інтелігенції, а серед них кілька десятків науковців та біля трьох десятків письменників – Валеряна Підмогильного, Миколу Зерова, Павла Филиповича, Мирослава Ірчана, Валер’яна і Клима Поліщуків, Олексу Слісаренка, Григорія Епіка, Юліана Шпола, Василя Штангея, Марка Вороного, Михайла Лозинського, Леся Курбаса та багатьох інших…

Зустріч-присвята до роковин пам’яті розстріляних в урочищі Сандармох проходитиме в прямому ефірі на фейсбук сторінці бібліотеки.

Книгу «Соловецький етап. Антологія» та інші книги даної тематики можна отримати в ЦРБ ім. Є. Плужника за адресою вул. Прорізна, 15.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*