ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Різдвяна зустріч з Дзвінкою Матіяш

Різдво — особливе свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям та об’єднує людей. Цей казковий день прийнято зустрічати в колі сім’ї і близьких друзів. Усі християни світу святкують цей день, як одне з головних свят у році, тільки різняться дати святкування для православних християн і католиків. Різдвяні традиції передаються з покоління в покоління, несучи в собі весь сенс всеосяжної любові Христової.

24 грудня у «Літературно-мистецькій вітальні на Прорізній, 15» відбулась

Різдвяна зустріч з Дзвінкою Матіяш,

українською письменницею та перекладачкою, яка пише теплі твори, що надихають.

Дзвінка Матіяш – авторка романів «Реквієм для листопаду», «Роман про батьківщину», «Марта з вулиці Святого Миколая» та ілюстрованих збірок «Перше Різдво», «Подарунок від святого Миколая», «Казки п’ятинки», «Історії про троянди, дощ і сіль».

Її твори увійшли до колективних видань українських письменників «Таке різне Різдво», «Лялька. Оповідання про дитинство» та «Зросла собі квітка», присвяченої пам’яті Романа Єненка. 

Під час зустрічі ми говорили про Різдво, родинні традиції, релігію, емоції, дитячі спогади та інше. Наприкінці зустрічі Дзвінка Матіяш прочитала уривок зі своєї книги про Різдво.

Книги Дзвінкої Матіяш можна отримати в Центральній районніій бібліотеці ім. Євгена Плужника, за адресою Прорізна, 15.

Щасливого Нового року та Різдва!

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*