ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Проведення осіннього місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану столиці бібліотеками Шевченківського району м. Києва.

#осінній_місячник_благоустрою

«Що за диво — осіння палітра!
Сум і радість в пейзажі звучить.
Онде квітка остання розквітла,
Павутинка в повітрі летить.
Листя золотом щирим палає
Під промінням осіннім палким.
Вітерець між гілками зітхає,
Зачарований дивом таким.
Ну, а небо — безмежне і синє
Заворожує серце умить.
Подих вітру — і листя осіннє
Все летить, все летить і летить…»
Надія Красоткіна

У жовтні цього року бібліотеки Шевченківського району м. Києва провели осінній місячник з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану нашої столиці! Пропонуємо наші яскраві фотозвіти!

Хто рано встає…:)))
🍁🍂🌞Ми сьогодні з самого ранку всім колективом влаштували велике прибирання прилеглої до бібліотеки ім. І. Котляревського території в рамках осіннього місячника благоустрою в місті Києві. Листя загребли, бур’яни вирвали, кущі підрізали. Словом, попрацювали плідно й весело. Гуртом добре й батька бити :)))🌞

Поки волонтери громадської ініціативи «Києве Мий»  приводять до ладу наш фасад, працівники бібліотеки ім. Ошера Шварцмана разом з колегами з Центральної районної бібліотеки ім. Євгена Плужника, які наразі тут працюють, «зайшли з тилу». В межах місячника по благоустрою та озелененню прибрано затишне подвір’я бібліотеки, пофарбовано вхідну групу та тумби-вазони біля входу. 🌞🦚
Приємного перебування, дорогі читачі, на нашому бібліотечному просторі!

В межах осіннього місячника з благоустрою в м. Києві, ось так дружнім колективом бібліотеки ім. М. Костомарова ми наводили красу біля бібліотеки.🍁🍂🌞🦚
Ми впевнені, що тепер нашим користувачам буде ще приємніше знаходитись на нашому бібліотечному подвір’ї 😍!

А у бібліотеку №101 на допомогу завітали читачі! 😍🍂🦚🍁🌞Мешканці Татарки радіють чистому затишному подвір’ю бібліотеки С. Васильченка для дітей 👍🍁🌞!

На передодні свята Покрови та Дня козацтва бібліотека ім. В. Дубініна для дітей провела прибирання території. 🍁🌿🍂
Як завжди, весело й піднесено провели прибирання прилеглої до бібліотеки №9 для дітей території працівники й читачі бібліотеки!
Помили вікна, прибрали навкруги барвисте листя, помили вхідні двері й вестибюль. 🌞🍂🍁
У чудовий сонячний день навіть прибирання навколо улюбленої бібліотеки ім. А. Костецького для дітей приносить справжнє задоволення дружному колективу бібліотеки!
Тепер опале листя запаковане та очікує на вивезення обслуговуючою організацією.
🍁☘🍂🌞Прибирали листя, мили вікна та фасади бібліотек, раділи чудовій погоді та яскравому сонечку! 🙂
А у бібліотеки ім. М. Чернишевського завжди є помічники! Ось і сьогодні постійна читачка бібліотеки разом зі своїми друзями-бібліотекарями долучилась до прибирання навколо бібліотеки по вул. Дегтярівській!🍁☘🍂🌞
Чудова новина від бібліотеки №132! На прибудинковій ділянці під час толоки посадили маленьке деревце – кіпарисовик. 🍂🌞🌲Згрібали листя, підмітали прилеглу територію, чистили фасад бібліотеки.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*