ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Профорієнтація для старшокласників

Бібліотека №9 для дітей продовжує зустрічі з професійної орієнтації для старшокласників.

Коли професіонал зустрічається із зацікавленою аудиторією – відбувається магія!
Дивіться світлини – як горять очі у підлітків, як вони грають!
17 лютого до нас завітала пані Любов Іванова – викладачка Національного Таврійського університету імені В. Вернадського, коуч-тренерка, дивовижна жінка, котра понад 30 років присвятила “Артеку”.

Таврійський університет – єдиний ВНЗ переміщений з окупованого Криму до Києва.

Любов Анатоліївна провела гру-тренінг з профорієнтації для 10-А класу 70 школи. Активні підлітки в ігровій формі сприймали інформацію про спеціальності та професії, які зникають і про нові, які тільки народжуються.
Виконували вправи на побудову команди, на порозуміння, довіру й визначення неформального лідерства, на вміння донести накази підлеглим.
– А можна і ми спробуємо цю вправу!
– І ми!
– І ми!
– Ви коли йшли, то питали чи довго ми тут будемо, а тепер не хочете звідси йти, – усміхалася вчителька, яка активно вболівала за своїх учнів.
Кожна вправа обговорювалася, всі “навіщо” і самоаналіз емоцій та відчуттів, бо сенс не в тому, щоб отримати задоволення від нової гри, а щоб перевірити і зрозуміти себе.

Пані Любов розповідала про “Артек” і педагогіку сенсів “екзистенційну педагогіку”, про надзавдання вожатих, лідерів, класних керівників, – не лише вчити, а надихати і виявляти здібності учнів.
“Артек” і Крим окуповані, та головне – це люди, люди, які люблять Україну дієво, які навчають інших і самі вчаться все життя.

На заверення зустрічі, кожен, хто бажав, міг продовжити речення “Вчора я ще НЕ…, а сьогодні я ВЖЕ…”
Наведу кілька висловів старшокласників:
– Вчора я ще не знала про “Артек”, я взагалі не була у великих таборах, а сьогодні я розумію, що це було круто і я вдячна вам, що ви бережете ці традиції і передаєте їх далі.
– Вчора я ще не замислювався над багатьма речами, а сьогодні я думаю.
– Вчора я ще не надавав значення тому, що в нас забрали Крим і “Артек”, а сьогодні, завдяки вам я зрозумів, що це наша спадщина і належить нам.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*