ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Презентація унікального видання «Київські адреси Української революції 1917-1921 років. Путівник» у Національному музеї історії України

ГАРНА НОВИНА:
Сьогодні, 22 грудня  2021  року,  відбулася презентація унікального видання «Київські адреси  Української  революції 1917-1921 років. Путівник» у Національному музеї історії України, яку відвідала представник ЦБС Шевченківського району заступник директора Оксана Хьюз.
Автори видання: Ярослав Файзулін, Максим Майоров та Олександр  Кучерук провели кропітку та масштабну роботу щодо створення путівника та яскраво освітили присутнім, що запропонована книга є першою спробою створити путівник місцями пам’яті Української революції 1917-1921 років. Він містить інформацію про 165 історичних локацій, де були розташовані органи влади, політичні та громадські організації, будинки в яких народилися, мешкали чи працювали видатні діячі революції, місця боїв та інших важливих подій того періоду. До кожної адреси додано історичну довідку, ілюстративний матеріал та цитата з історичних джерел.
Книга читається на одному подиху та розрахована на всіх, хто цікавиться історією України та, зокрема, її столиці – міста Києва.

На презентації були присутні Марина Хонда – заступниця голови міської державної адміністрації, директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк, який запевнив, що даний путівник потрапить до кожної бібліотеки міста.

Окрема подяка Департаменту суспільних комунікацій КМДА, який профінансував видавництво цієї книги.

Ми обов’язково в подальшому проінформуємо наших читачів щодо надходження путівника до бібліотек. Слідкуйте за інформацію на наших вебсторінках.

 

 

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*