ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Презентація роману-щоденника Максима Петренка «Спокійної ночі»

28 січня до книгозбірні завітав автор воєнної прози, ветеран добровольчого батальйону Національної гвардії України імені Героя України генерал-майора С. Кульчицького Максим Петренко, аби презентувати свою книгу “Спокійної ночі” студентам Київського індустріального коледжу КНУБА.

У своєму романі-щоденнику добровольця письменник охопив проміжок часу від 20 лютого по 24 липня 2014 року. Він розповів про воєнні будні на “нулі” поблизу Слов’янська в складі добровольчого батальйону, про свій досвід участі у бойових діях, згадував різні випадки – і сумні, і каверзні. Читачі могли навіть побачити деякі предмети з війни, які приніс на зустріч автор.

Студенти зацікавлено слухали розповідь про те, як виникла ідея, або швидше потреба  написати книгу, її шлях до читача, задавали безліч запитань автору, в тому числі й про історію назви книги.

Наприкінці зустрічі було спільне фото, спілкування та автографи. Тепер бібліотека має два примірники книги  Максима Петренка “Спокійної ночі”, і незабаром книгу зможе прочитати кожен охочий.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*