ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Презентація роману Міли Іванцової «Намальовані люди»

13 вересня 2021 року в бібліотеці ім. І. Котляревського відбулася презентація роману Міли Іванцової «Намальовані люди».

Міла Іванцова – письменниця, волонтерка, активна громадська діячка, журналістка, неодноразова лауреатка літературного конкурсу «Коронація слова», була удостоєна титулу «Золотий письменник України» у 2012 році.
В романі «Намальовані люди» йдеться про долі звичайних людей на тлі подій Революції Гідності взимку 2013-2014 рр.
Письменниця називає свій роман «дуже правдивою вигаданою історією», яка торкається душі, спонукає замислитися та переживати. Адже авторка була не лише очевидицею, а й активною учасницею Майдану. Роман писався протягом шести років, це був ненайлегший шлях книги до читача, бо письменниці через свою душу довелося пропустити безліч документів, фото-, відеоматеріалів, спогадів, свідчень, але результат – неперевершений, від оформлення обкладинки до якісної поліграфії. І в цьому заслуга цілої команди однодумців видавництва «Білка».
Головна героїня роману – художниця, яка ходить на Майдан, бере участь в його житті, а вечорами робить замальовки з побаченого і пережитого. З цим і пов’язана назва роману та зображення на обкладинці. Є в книзі декілька персонажів з реального життя, і було цікаво послухати історії про них.

Бібліотека дякує Мілі Іванцовій за презентацію цього роману!
Завдяки її невтомній праці пишуться найважливіші сторінки новітньої української історії. Особливо така література дуже потрібна юному поколінню, студентам Київського індустріального коледжу КНУБА, які завітали на цю зустріч.

Більше інформації на фейсбук-сторінці бібліотеки ім. І. Котляревського .

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*