ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Презентація дебютної книги Сергія Марина «Вартові мрій»

4 серпня в рамках проєкту Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника «Літературно-мистецька вітальня на Прорізній, 15» відбулась онлайн презентація дебютної книги молодого автора, тернопільчанина, Сергія Марина «Вартові мрій».

«Вартові мрій» – це роман-фентезі у 2-х частинах, першу частину якого видано в 2020 році Тернопільським видавництвом «Мандрівець».

Книга, що дає надію та нагадує, як важливо бути тим, ким ти є насправді, зберігаючи любов, мрійливість і дитячий запал протягом всього життя.

Під час онлайн презентації, автор розповів про історію написання своєї книги, художнє оформлення, майстерно виконане Віталієм Василиком, про співпрацю з видавництвом, а також відповів на найбільш популярні запитання від шанувальників своєї творчості.

Центральна районна бібліотека ім. Євгена Плужника висловлює подяку Сергію Марину за талант, творчість, і звісно – за теплу та щиру презентацію.

Дорогі друзі!

Книгу Сергія Марина «Вартові мрій» ви можете одержати в відділі абонементу Центральної районної бібліотеки ім. Є. Плужника.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*