ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
English EN Polish PL Russian RU Ukrainian UK
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Пошта добрих слів «Добрі побажання від добрих дітей» в бібліотеці № 122 для дітей

Дуже доброю традицією для багатьох країн стало щорічне святкування Всесвітнього дня Доброти (World Kindness Day).
Саме у цей день, 13 листопада 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Велика Британія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни. Спеціально для цього дня французький художник ОРЕЛЬ (Aurele) створив символ – відкрите серце.

30 листопада 2021 р. в Україні відбудеться #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) −

день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

Згідно з дослідженням японських і американських психологів, проведеним на базі університету Квансей Гакуїн і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо. На думку вчених, ті, хто висловлює свою подяку, ніжність й інші добрі почуття до людей у конкретних повсякденних справах, не лише з великим оптимізмом дивляться на світ, але й фізично почуваються краще, відчувають своє життя більш гармонійним.
Не є таємницею, що у сучасному світі все частіше людські почуття та моральні якості відходять на другий план. І це свято дає можливість згадати про таку якість людських відносин, як Доброта,  та об’єднати людей у прагненні робити Добро. Адже робити його зовсім нескладно, а результат у добрих вчинків колосальний. Добро не вимірюється грошима, не завжди вимагає багато часу та сил. Навіть просто добра посмішка незнайомої людини вже здатна творити чудеса!

Отже, ми запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до свята і зробити добрий і щирий вчинок.

Наповніть кошик листівками з добрими побажаннями для наших читачів та оотримайте листівочку у подарунок!

     Зі святом! Бажаємо Вам більше добрих людей та добрих справ навколо

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*