ПРО НАС
КОНТАКТЫ
FACEBOOK
КАРТА САЙТУ
EnglishGermanPolishUkrainian
ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ

Полігональна графіка – стильно, модно, креативно!

Полігональні картини – явище не нове і такі роботи бачив майже кожен з нас. Цікаві, оригінальні, вони є відмінним декором, що прикрашає інтер’єр.

Стилізовані фото, які пройшли відповідну обробку – це прекрасний спосіб перетворити просту картину в щось унікальне та нестандартне.

Полігональний арт може вписатися практично в будь-який інтер’єр, починаючи з класики і закінчуючи мінімалізмом або хай-теком.

Центральна районна бібліотека ім. Є. Плужника знає де і як створювати картини в стилі Low Poly і Вам в цьому допоможе.

Створюйте власноруч декор для власного будинку, оригінальні  подарунки та креативні ілюстрації, а ми бажаємо творчості та натхнення!

Корисні посилання:

    1. Урок по створенню полігонального портрета в фотошопі (Low Poly Portrait in Photoshop):https://www.youtube.com/watch?v=FMFBa3RHkwM;
    2. Відеоуроки створення полігональної графіки CorelDRAW: https://www.youtube.com/watch?v=b2eHN0YeWTE;
    3. Відеокурс «CorelDRAW для ілюстратора»: https://creativshik.com/corel_draw/?utm_medium=social&utm_source=youtube&utm_campaign=canal&utm_content=video;
    4. Принцип створення полігонального логотипу в Adobe Illustrator CC (Low poly logo tutorial): https://www.youtube.com/watch?v=_pmUz8IoA-E;
    5. Векторний тріангулятор від Concept Farm: http://ru.vectorboom.com/load/sovety/instrumenty/samyj_udobnyj_vektornyj_trianguljator_ot_concept_farm/17-1-0-372.

Залиште перший коментар

Залиште відгук

Ваш e-mail (не публікується).


*